Wine & Company s.r.o.
predaj prémiových vín z celého sveta

Prevádzkovateľom internetového obchodu wineco.sk je mladá a dynamická firma Wine & Company s.r.o. Naša firma sa špecializuje na distribúciu a predaj prémiových vín z celého sveta pre klientelu, ktorou sú hlavne hotely, reštaurácie, vinotéky a bary. Zároveň disponuje kapacitami na zásobovanie všetkých klientov.

Kompletná ponuka vín je vyberaná sommelierom a zároveň majiteľom Wine & Company s.r.o. – Erikom  Langer, ktorý je držiteľom celosvetovo uznávaného certifikátu  Court of Sommeliers (Certified Level). Svoje skúsenosti získal počas 10 – ročnej  praxe v USA, kde študoval a pôsobil v tých najrenomovanejších reštauráciach ako sommelier.

Jedinečnosť a kvalita našich vín – len ťažko ich môžete nájsť vo vinotékach a ostatných obchodoch/supermarketoch. Väčšinou sa jedná o malé vinárstva, ktoré kladú dôraz na kvalitu a nie na kvantitu. Tieto vína patria medzi najlepšie, aké môžete nájsť v súčasnom vinárskom svete.

 

Čím sa líšime od konkurencie? Alebo Čo sú hlavné piliere našej

Portfólio kvalitných vín zo všetkých svetových regiónov na základe osobnej degustácie  – paleta výnimočných  vín z celého sveta, ktoré sú samostatne hodnotené a bodované poprednými svetovými vinárskymi kritikmi – u nás teda viete, čo kupujete, pretože máte k dispozícii potrebné a dostatočné informácie. Portfólio je zostavené výlučne na základe osobnej degustácie s maximálnym dôrazom na ich kvalitu. Momentálne u nás nájdete viac ako 400 druhov vín z celého sveta, ktoré stále obmieňame a dopĺňame.

Špecifický servis, consulting, cenová dostupnosť a komplexnosť ponuky s dôrazom na spokojnosť zákazníka –  snažíme sa poskytnúť čo najlepší servis bežným zákazníkom, ale aj našim odberateľom, ktorí od nás vína berú do svojich prevádzok a ďalej šíria jeho dobré meno. Sú to špeciálne vína určené pre fajnšmekrov, ale určite si tu vyberie chuťovo aj cenovo každý. Snažíme sa uspokojiť potreby našich zákazníkov a udržiavať zaviazanosť reprezentovať len vysoko kvalitné vína. Našim zámerom je ponuknúť zákazníkom široký sortiment slovenských a zahraničných vín za prijateľné ceny. Kvalitné víno, rýchlosť dodania a spokojný zákazník sú najdôležitejšie úlohy, ktoré sa snažíme napĺňať v maximálnej miere. Zameriavame sa na predaj vína obchodným partnerom ale aj konečným spotrebiteľom.

Práca s vínom ako osobné hobby – sme vášnivými milovníkmi vína a jeho predaj je zároveň aj našou záľubou. Predávame od výrobcov len niektoré, najkvalitnejšie druhy vín, ktoré spĺňajú naše vysoké nároky.  Nájdete tu ľudí, ktorí sa s Vami o víne veľmi radi porozprávajú a poradia s Vašim výberom. Takže pri výbere vín Vás nenecháme samých, vždy Vám poradíme, pretože vieme, že nie je víno ako víno! 

Pozývame Vás na našu stránku, aby ste s nami prežili krásu a pôžitok, vytvorenú prácou človeka a darom prírody. Pevne veríme, že táto stránka bude pre Vás vhodnou pomôckou pre výber vín, nad ktorými Vy, Vaši priatelia či hostia prežijete príjemné chvíle. Budeme radi, ak k nám zavítate nielen raz, ale stanete sa našim stálym zákazníkom. Vopred Vám ďakujeme za Vašu dôveru pri voľbe vína! 

 Vážení zákazníci, v prípade Vašich ďalších otázok sme Vám radi kedykoľvek k dispozícii!

 Na zdravie!